Péče o svaly

Úleva pro namožené svaly!


Priessnitz® Hřejivé mazání DeLuxePriessnitz® Hřejivé mazání DeLuxe

 

Priessnitz® Hřejivé mazání DeLuxe bylo vyvinuto dle nejnovějších poznatků moderní farmacie. Přípravek obsahuje unikátní složení obsahující směs éterických a aromatických složek, především kafr a kapsaicin.

  • Kapsaicin – rostlinný alkaloid, který stimuluje receptory nervových zakončení, a tím prohřívá organizmus. Přispívá k podpoře krevní cirkulace a zvýšení rychlosti metabolizmu.
  • Kafr – prokrvuje pokožku, po vmasírování působí pozitivně na ztuhlá a bolestivá místa.
  • Boswellie – jde o jedinečný strom rostoucí v Indii, severní Africe a na Středním východě. Tato rostlina má významné účinky v medicíně, neboť extrakt z kůry obsahuje řadu biologicky účinných látek.

Priessnitz® Hřejivé mazání DeLuxe při masáži dokáže díky obsaženému transmitteru rychle ulevit vašim ztuhlým a bolestivým místům. Konzistence emulzního tělového krému vytváří optimální podmínky aplikace s výbornou roztíratelností a vstřebatelností. Krém si uchovává méně prodyšný charakter, který významně prodlužuje hřejivý účinek. Jedná se o krém určený na pokožku za účelem její ochrany a zlepšení stavu.

Priessnitz® Hřejivé mazání DeLuxe

  • jedinečná kombinace éterických a aromatických složek
  • kapsaicin, kafr, boswellie a unikátní transmitter
  • při masáži poskytuje příjemný hřejivý účinek

Použití: Přiměřené množství tělového krému vmasírujte na ztuhlé a bolestivé místo. Účinky přípravku budou intenzivnější, když na místo aplikace přiložíte zábal.

Objem: 200 ml

KOUPIT